II Liga

Kolejka 1
SMS PZPS II Szczyrk
0:3(21:25, 20:25, 20:25)06 października 2019 16:00
KS Olimpia Jawor
UKS Jedynka Siewierz
3:0(25:20, 25:16, 25:20)
Energa MKS II Kalisz
MKS Polonia Świdnica
0:3(18:25, 17:25, 16:25)
MKS Sokół Radzionków
MGLKS Sobieski Oława
3:2(16:25, 25:23, 25:17, 21:25, 15:13)
Silesia Volley MSK Mysłowice
Kolejka 2
SMS PZPS II Szczyrk
3:0(25:16, 25:16, 25:18)12 października 2019 17:00
MGLKS Sobieski Oława
MKS Sokół Radzionków
3:0(25:19, 25:14, 25:19)
Silesia Volley MSK Mysłowice
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:1(25:21, 25:21, 14:25, 25:17)
MKS Polonia Świdnica
KS Olimpia Jawor
3:2(18:25, 25:16, 16:25, 25:20, 15:12)
UKS Jedynka Siewierz
Kolejka 3
UKS Jedynka Siewierz
3:0(25:23, 25:15, 25:16)19 października 2019 18:00
SMS PZPS II Szczyrk
MKS Polonia Świdnica
1:3(25:23, 24:26, 21:25, 14:25)
Energa MKS II Kalisz
Silesia Volley MSK Mysłowice
1:3(31:29, 20:25, 16:25, 14:25)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
MGLKS Sobieski Oława
3:1(14:25, 25:20, 25:23, 25:19)
MKS Sokół Radzionków
Kolejka 4
SMS PZPS II Szczyrk
0:3(16:25, 24:26, 18:25)26 października 2019 12:00
MKS Sokół Radzionków
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
1:3(16:25, 25:17, 29:31, 15:25)
MGLKS Sobieski Oława
Energa MKS II Kalisz
3:0(25:16, 25:15, 25:13)
Silesia Volley MSK Mysłowice
KS Olimpia Jawor
3:0(32:30, 25:19, 25:22)
MKS Polonia Świdnica
Kolejka 5
UKS Jedynka Siewierz
3:0(25:16, 25:13, 25:16)
MKS Polonia Świdnica
Silesia Volley MSK Mysłowice
1:3(25:19, 17:25, 14:25, 19:25)
KS Olimpia Jawor
MGLKS Sobieski Oława
2:3(23:25, 25:14, 15:25, 25:20, 11:15)
Energa MKS II Kalisz
MKS Sokół Radzionków
1:3(25:22, 18:25, 21:25, 19:25)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Kolejka 6
SMS PZPS II Szczyrk
3:0(25:21, 25:19, 25:19)16 listopada 2019 16:00
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Energa MKS II Kalisz
3:2(21:25, 19:25, 25:21, 15:11, 15:11)
MKS Sokół Radzionków
KS Olimpia Jawor
3:0(25:22, 25:17, 25:21)
MGLKS Sobieski Oława
UKS Jedynka Siewierz
0:3(23:25, 15:25, 18:25)
Silesia Volley MSK Mysłowice
Kolejka 7
MKS Polonia Świdnica
0:3(14:25, 13:25, 12:25)23 listopada 2019 17:30
SMS PZPS II Szczyrk
MGLKS Sobieski Oława
0:3(25:27, 19:25, 18:25)
UKS Jedynka Siewierz
MKS Sokół Radzionków
1:3(25:21, 22:25, 20:25, 17:25)
KS Olimpia Jawor
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0(25:13, 25:23, 25:18)
Energa MKS II Kalisz
Kolejka 8
SMS PZPS II Szczyrk
3:0(25:15, 25:15, 25:19)30 listopada 2019 17:30
Energa MKS II Kalisz
KS Olimpia Jawor
3:1(25:14, 23:25, 25:21, 25:17)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
UKS Jedynka Siewierz
3:1(29:31, 25:23, 25:19, 25:23)
MKS Sokół Radzionków
MKS Polonia Świdnica
1:3(25:18, 16:25, 21:25, 12:25)
Silesia Volley MSK Mysłowice
Kolejka 9
Silesia Volley MSK Mysłowice
3:2(25:20, 19:25, 25:20, 20:25, 16:14)08 grudnia 2019 16:00
SMS PZPS II Szczyrk
Energa MKS II Kalisz
2:3(19:25, 24:26, 25:23, 29:27, 13:15)
KS Olimpia Jawor
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
1:3(12:25, 27:29, 25:23, 31:33)
UKS Jedynka Siewierz
MKS Polonia Świdnica
0:3(20:25, 24:26, 20:25)
MGLKS Sobieski Oława
Kolejka 10
KS Olimpia Jawor
3:1(27:29, 25:14, 25:12, 25:21)14 grudnia 2019 16:00
SMS PZPS II Szczyrk
Energa MKS II Kalisz
3:1(22:25, 26:24, 25:23, 25:21)
UKS Jedynka Siewierz
MKS Sokół Radzionków
3:0(25:14, 25:19, 25:11)
MKS Polonia Świdnica
Silesia Volley MSK Mysłowice
2:3(23:25, 25:15, 21:25, 25:21, 19:21)
MGLKS Sobieski Oława
Kolejka 11
MGLKS Sobieski Oława
3:0(26:24, 25:20, 25:23)04 stycznia 2020 16:00
SMS PZPS II Szczyrk
Silesia Volley MSK Mysłowice
0:3(18:25, 21:25, 16:25)
MKS Sokół Radzionków
MKS Polonia Świdnica
1:3(14:25, 27:25, 21:25, 13:25)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
UKS Jedynka Siewierz
3:1(25:17, 19:25, 25:21, 25:22)
KS Olimpia Jawor
Kolejka 12
SMS PZPS II Szczyrk
0:3(11:25, 13:25, 13:25)11 stycznia 2020 18:00
UKS Jedynka Siewierz
Energa MKS II Kalisz
3:0(25:18, 25:23, 25:14)
MKS Polonia Świdnica
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0(25:17, 25:22, 25:19)
Silesia Volley MSK Mysłowice
MKS Sokół Radzionków
3:0(25:14, 25:18, 25:19)
MGLKS Sobieski Oława
Kolejka 13
MKS Sokół Radzionków
3:1(25:14, 25:23, 15:25, 25:21)18 stycznia 2020 17:00
SMS PZPS II Szczyrk
MGLKS Sobieski Oława
1:3(25:23, 15:25, 17:25, 24:26)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Silesia Volley MSK Mysłowice
0:3(21:25, 14:25, 13:25)
Energa MKS II Kalisz
MKS Polonia Świdnica
0:3(17:25, 20:25, 24:26)
KS Olimpia Jawor
Kolejka 14
MKS Polonia Świdnica
1:3(15:25, 17:25, 25:23, 15:25)
UKS Jedynka Siewierz
KS Olimpia Jawor
3:0(32:30, 25:19, 25:20)
Silesia Volley MSK Mysłowice
Energa MKS II Kalisz
3:2(24:26, 21:25, 25:11, 25:18, 15:13)
MGLKS Sobieski Oława
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
0:3(22:25, 20:25, 16:25)
MKS Sokół Radzionków
Kolejka 15
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:1(22:25, 25:14, 25:14, 25:14)01 lutego 2020 17:00
SMS PZPS II Szczyrk
MKS Sokół Radzionków
1:3(21:25, 19:25, 25:22, 18:25)
Energa MKS II Kalisz
MGLKS Sobieski Oława
1:3(25:22, 20:25, 19:25, 21:25)
KS Olimpia Jawor
Silesia Volley MSK Mysłowice
1:3(21:25, 22:25, 25:23, 17:25)
UKS Jedynka Siewierz
Kolejka 16
SMS PZPS II Szczyrk
3:0(25:23, 25:14, 25:22)20 lutego 2020 18:30
MKS Polonia Świdnica
UKS Jedynka Siewierz
3:0(25:22, 25:18, 25:21)
MGLKS Sobieski Oława
KS Olimpia Jawor
2:3(25:18, 25:11, 19:25, 14:25, 16:18)
MKS Sokół Radzionków
Energa MKS II Kalisz
2:3(16:25, 21:25, 27:25, 25:21, 12:15)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Kolejka 17
Energa MKS II Kalisz
3:1(14:25, 25:18, 25:23, 25:12)18 lutego 2020 15:30
SMS PZPS II Szczyrk
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
0:3(26:28, 15:25, 16:25)
KS Olimpia Jawor
MKS Sokół Radzionków
0:3(23:25, 13:25, 19:25)
UKS Jedynka Siewierz
Silesia Volley MSK Mysłowice
3:0(25:12, 25:19, 25:19)
MKS Polonia Świdnica
Kolejka 18
SMS PZPS II Szczyrk
3:0(25:15, 25:20, 26:24)01 marca 2020 15:00
Silesia Volley MSK Mysłowice
MGLKS Sobieski Oława
3:0(25:15, 25:13, 25:19)
MKS Polonia Świdnica
UKS Jedynka Siewierz
3:0(25:11, 25:19, 25:12)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
KS Olimpia Jawor
3:0(25:14, 25:20, 25:18)
Energa MKS II Kalisz