I Liga

Kolejka 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
28 września 2019 17:00
SMS PZPS Szczyrk
Joker Mekro Energoremont Świecie
KS Częstochowianka Częstochowa
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS San-Pajda Jarosław
UKS Jedynka Tarnów
UKS Szóstka Mielec
Uni Opole
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Enea Energetyk Poznań
Budowlani Toruń
7R Solna Wieliczka
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Kolejka 2
SMS PZPS Szczyrk
05 października 2019
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Budowlani Toruń
7R Solna Wieliczka
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Enea Energetyk Poznań
UKS Szóstka Mielec
Uni Opole
MKS San-Pajda Jarosław
UKS Jedynka Tarnów
KS Częstochowianka Częstochowa
MKS Dąbrowa Górnicza
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Joker Mekro Energoremont Świecie
Kolejka 3
Joker Mekro Energoremont Świecie
12 października 2019
SMS PZPS Szczyrk
MKS Dąbrowa Górnicza
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Jedynka Tarnów
KS Częstochowianka Częstochowa
Uni Opole
MKS San-Pajda Jarosław
Enea Energetyk Poznań
UKS Szóstka Mielec
7R Solna Wieliczka
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Budowlani Toruń
Kolejka 4
SMS PZPS Szczyrk
16 października 2019
Budowlani Toruń
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
AZS Politechnika Śląska Gliwice
UKS Szóstka Mielec
7R Solna Wieliczka
MKS San-Pajda Jarosław
Enea Energetyk Poznań
KS Częstochowianka Częstochowa
Uni Opole
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Jedynka Tarnów
Joker Mekro Energoremont Świecie
MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
MKS Dąbrowa Górnicza
19 października 2019
SMS PZPS Szczyrk
UKS Jedynka Tarnów
Joker Mekro Energoremont Świecie
Uni Opole
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Enea Energetyk Poznań
KS Częstochowianka Częstochowa
7R Solna Wieliczka
MKS San-Pajda Jarosław
AZS Politechnika Śląska Gliwice
UKS Szóstka Mielec
Budowlani Toruń
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Kolejka 6
SMS PZPS Szczyrk
26 października 2019
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
UKS Szóstka Mielec
Budowlani Toruń
MKS San-Pajda Jarosław
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KS Częstochowianka Częstochowa
7R Solna Wieliczka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Enea Energetyk Poznań
Joker Mekro Energoremont Świecie
Uni Opole
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS Jedynka Tarnów
Kolejka 7
UKS Jedynka Tarnów
02 listopada 2019
SMS PZPS Szczyrk
Uni Opole
MKS Dąbrowa Górnicza
Enea Energetyk Poznań
Joker Mekro Energoremont Świecie
7R Solna Wieliczka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KS Częstochowianka Częstochowa
Budowlani Toruń
MKS San-Pajda Jarosław
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
UKS Szóstka Mielec
Kolejka 8
SMS PZPS Szczyrk
09 listopada 2019
UKS Szóstka Mielec
MKS San-Pajda Jarosław
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
KS Częstochowianka Częstochowa
Budowlani Toruń
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Joker Mekro Energoremont Świecie
7R Solna Wieliczka
MKS Dąbrowa Górnicza
Enea Energetyk Poznań
UKS Jedynka Tarnów
Uni Opole
Kolejka 9
Uni Opole
16 listopada 2019
SMS PZPS Szczyrk
Enea Energetyk Poznań
UKS Jedynka Tarnów
7R Solna Wieliczka
MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Joker Mekro Energoremont Świecie
Budowlani Toruń
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
KS Częstochowianka Częstochowa
UKS Szóstka Mielec
MKS San-Pajda Jarosław
Kolejka 10
SMS PZPS Szczyrk
20 listopada 2019
MKS San-Pajda Jarosław
KS Częstochowianka Częstochowa
UKS Szóstka Mielec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Joker Mekro Energoremont Świecie
Budowlani Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Politechnika Śląska Gliwice
UKS Jedynka Tarnów
7R Solna Wieliczka
Uni Opole
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 11
Enea Energetyk Poznań
23 listopada 2019
SMS PZPS Szczyrk
7R Solna Wieliczka
Uni Opole
AZS Politechnika Śląska Gliwice
UKS Jedynka Tarnów
Budowlani Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Joker Mekro Energoremont Świecie
UKS Szóstka Mielec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS San-Pajda Jarosław
KS Częstochowianka Częstochowa
Kolejka 12
SMS PZPS Szczyrk
30 listopada 2019
KS Częstochowianka Częstochowa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS San-Pajda Jarosław
Joker Mekro Energoremont Świecie
UKS Szóstka Mielec
MKS Dąbrowa Górnicza
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
UKS Jedynka Tarnów
Budowlani Toruń
Uni Opole
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Enea Energetyk Poznań
7R Solna Wieliczka
Kolejka 13
7R Solna Wieliczka
07 grudnia 2019
SMS PZPS Szczyrk
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Enea Energetyk Poznań
Budowlani Toruń
Uni Opole
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
UKS Jedynka Tarnów
UKS Szóstka Mielec
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS San-Pajda Jarosław
Joker Mekro Energoremont Świecie
KS Częstochowianka Częstochowa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 14
SMS PZPS Szczyrk
14 grudnia 2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KS Częstochowianka Częstochowa
Joker Mekro Energoremont Świecie
MKS San-Pajda Jarosław
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS Szóstka Mielec
UKS Jedynka Tarnów
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Uni Opole
Budowlani Toruń
Enea Energetyk Poznań
AZS Politechnika Śląska Gliwice
7R Solna Wieliczka
Kolejka 15
AZS Politechnika Śląska Gliwice
21 grudnia 2019
SMS PZPS Szczyrk
7R Solna Wieliczka
Budowlani Toruń
Enea Energetyk Poznań
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Uni Opole
UKS Szóstka Mielec
UKS Jedynka Tarnów
MKS San-Pajda Jarosław
MKS Dąbrowa Górnicza
KS Częstochowianka Częstochowa
Joker Mekro Energoremont Świecie
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 16
SMS PZPS Szczyrk
28 grudnia 2019
Joker Mekro Energoremont Świecie
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Dąbrowa Górnicza
KS Częstochowianka Częstochowa
UKS Jedynka Tarnów
MKS San-Pajda Jarosław
Uni Opole
UKS Szóstka Mielec
Enea Energetyk Poznań
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
7R Solna Wieliczka
Budowlani Toruń
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Kolejka 17
Budowlani Toruń
04 stycznia 2020
SMS PZPS Szczyrk
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
7R Solna Wieliczka
UKS Szóstka Mielec
Enea Energetyk Poznań
MKS San-Pajda Jarosław
Uni Opole
KS Częstochowianka Częstochowa
UKS Jedynka Tarnów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Dąbrowa Górnicza
Joker Mekro Energoremont Świecie
Kolejka 18
SMS PZPS Szczyrk
11 stycznia 2020
MKS Dąbrowa Górnicza
Joker Mekro Energoremont Świecie
UKS Jedynka Tarnów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Uni Opole
KS Częstochowianka Częstochowa
Enea Energetyk Poznań
MKS San-Pajda Jarosław
7R Solna Wieliczka
UKS Szóstka Mielec
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Budowlani Toruń
Kolejka 19
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
18 stycznia 2020
SMS PZPS Szczyrk
Budowlani Toruń
UKS Szóstka Mielec
AZS Politechnika Śląska Gliwice
MKS San-Pajda Jarosław
7R Solna Wieliczka
KS Częstochowianka Częstochowa
Enea Energetyk Poznań
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Uni Opole
Joker Mekro Energoremont Świecie
UKS Jedynka Tarnów
MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
SMS PZPS Szczyrk
25 stycznia 2020
UKS Jedynka Tarnów
MKS Dąbrowa Górnicza
Uni Opole
Joker Mekro Energoremont Świecie
Enea Energetyk Poznań
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
7R Solna Wieliczka
KS Częstochowianka Częstochowa
AZS Politechnika Śląska Gliwice
MKS San-Pajda Jarosław
Budowlani Toruń
UKS Szóstka Mielec
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Kolejka 21
UKS Szóstka Mielec
01 lutego 2020
SMS PZPS Szczyrk
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
MKS San-Pajda Jarosław
Budowlani Toruń
KS Częstochowianka Częstochowa
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
7R Solna Wieliczka
Joker Mekro Energoremont Świecie
Enea Energetyk Poznań
MKS Dąbrowa Górnicza
Uni Opole
UKS Jedynka Tarnów
Kolejka 22
SMS PZPS Szczyrk
08 lutego 2020
Uni Opole
UKS Jedynka Tarnów
Enea Energetyk Poznań
MKS Dąbrowa Górnicza
7R Solna Wieliczka
Joker Mekro Energoremont Świecie
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Budowlani Toruń
KS Częstochowianka Częstochowa
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
MKS San-Pajda Jarosław
UKS Szóstka Mielec
Kolejka 23
MKS San-Pajda Jarosław
15 lutego 2020
SMS PZPS Szczyrk
UKS Szóstka Mielec
KS Częstochowianka Częstochowa
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Budowlani Toruń
Joker Mekro Energoremont Świecie
AZS Politechnika Śląska Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza
7R Solna Wieliczka
UKS Jedynka Tarnów
Enea Energetyk Poznań
Uni Opole
Kolejka 24
SMS PZPS Szczyrk
22 lutego 2020
Enea Energetyk Poznań
Uni Opole
7R Solna Wieliczka
UKS Jedynka Tarnów
AZS Politechnika Śląska Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza
Budowlani Toruń
Joker Mekro Energoremont Świecie
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Szóstka Mielec
KS Częstochowianka Częstochowa
MKS San-Pajda Jarosław
Kolejka 25
KS Częstochowianka Częstochowa
29 lutego 2020
SMS PZPS Szczyrk
MKS San-Pajda Jarosław
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Szóstka Mielec
Joker Mekro Energoremont Świecie
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
MKS Dąbrowa Górnicza
Budowlani Toruń
UKS Jedynka Tarnów
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Uni Opole
7R Solna Wieliczka
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 26
SMS PZPS Szczyrk
07 marca 2020
7R Solna Wieliczka
Enea Energetyk Poznań
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Uni Opole
Budowlani Toruń
UKS Jedynka Tarnów
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS Szóstka Mielec
Joker Mekro Energoremont Świecie
MKS San-Pajda Jarosław
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KS Częstochowianka Częstochowa