I Liga

Kolejka 1
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:18, 25:21, 25:21)14 grudnia 2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:2(25:22, 25:19, 23:25, 16:25, 15:12)
KS Częstochowianka Częstochowa
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
1:3(30:28, 20:25, 23:25, 22:25)
Stal Mielec
Uni Opole
3:0(25:12, 25:9, 25:15)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Enea Energetyk Poznań
3:0(25:15, 25:11, 25:21)
Budowlani Toruń
7R Solna Wieliczka
3:1(25:19, 25:22, 23:25, 25:22)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Kolejka 2
SMS PZPS Szczyrk
2:3(26:24, 25:19, 22:25, 17:25, 13:15)05 października 2019 17:00
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Budowlani Toruń
0:3(23:25, 23:25, 18:25)
7R Solna Wieliczka
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
0:3(23:25, 15:25, 14:25)
Enea Energetyk Poznań
Stal Mielec
2:3(14:25, 15:25, 25:19, 25:23, 13:15)
Uni Opole
MKS San-Pajda Jarosław
3:1(25:17, 24:26, 25:17, 25:18)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
1:3(20:25, 20:25, 25:21, 18:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Kolejka 3
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:1(20:25, 25:14, 25:23, 25:14)12 października 2019 18:00
SMS PZPS Szczyrk
KS Częstochowianka Częstochowa
3:0(25:17, 25:9, 25:17)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Uni Opole
0:3(20:25, 13:25, 22:25)
MKS San-Pajda Jarosław
Stal Mielec
0:3(19:25, 16:25, 22:25)
Enea Energetyk Poznań
7R Solna Wieliczka
3:1(20:25, 25:15, 25:20, 25:13)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
AZS Politechnika Śląska Gliwice
3:1(25:19, 25:17, 22:25, 25:23)
Budowlani Toruń
Kolejka 4
Budowlani Toruń
2:3(15:25, 17:25, 25:14, 25:23, 11:15)14 października 2019 17:00
SMS PZPS Szczyrk
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
3:1(25:20, 25:15, 21:25, 25:16)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Stal Mielec
0:3(22:25, 17:25, 13:25)
7R Solna Wieliczka
MKS San-Pajda Jarosław
3:0(25:23, 25:19, 25:22)
Enea Energetyk Poznań
KS Częstochowianka Częstochowa
1:3(17:25, 25:19, 12:25, 17:25)
Uni Opole
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3:0(25:23, 25:14, 25:20)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Kolejka 5
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
0:3(17:25, 18:25, 23:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Uni Opole
3:0(25:19, 25:21, 25:18)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Enea Energetyk Poznań
3:2(21:25, 25:14, 25:20, 16:25, 19:17)
KS Częstochowianka Częstochowa
7R Solna Wieliczka
3:2(21:25, 25:19, 25:20, 22:25, 18:16)
MKS San-Pajda Jarosław
AZS Politechnika Śląska Gliwice
3:2(18:25, 25:21, 25:15, 27:29, 16:14)
Stal Mielec
Budowlani Toruń
0:3(22:25, 22:25, 24:26)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Kolejka 6
SMS PZPS Szczyrk
3:1(18:25, 25:13, 25:23, 25:16)26 października 2019 16:00
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Stal Mielec
3:1(25:15, 24:26, 25:11, 25:15)
Budowlani Toruń
MKS San-Pajda Jarosław
3:0(25:23, 25:20, 25:20)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KS Częstochowianka Częstochowa
2:3(20:25, 25:21, 19:25, 25:15, 8:15)
7R Solna Wieliczka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(18:25, 17:25, 20:25)
Enea Energetyk Poznań
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:0(25:20, 25:18, 25:20)
Uni Opole
Kolejka 7
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
2:3(25:23, 25:21, 18:25, 21:25, 10:15)27 października 2019 17:00
SMS PZPS Szczyrk
Enea Energetyk Poznań
1:3(21:25, 22:25, 26:24, 16:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
7R Solna Wieliczka
1:3(22:25, 25:12, 12:25, 20:25)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
AZS Politechnika Śląska Gliwice
0:3(21:25, 21:25, 23:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
Budowlani Toruń
2:3(28:26, 19:25, 27:25, 19:25, 8:15)
MKS San-Pajda Jarosław
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
3:2(25:16, 28:26, 19:25, 19:25, 19:17)
Stal Mielec
Kolejka 8
SMS PZPS Szczyrk
3:2(21:25, 26:24, 22:25, 29:27, 15:8)09 listopada 2019 16:00
Stal Mielec
MKS San-Pajda Jarosław
3:0(25:18, 25:19, 25:20)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
KS Częstochowianka Częstochowa
3:0(25:19, 25:8, 25:13)
Budowlani Toruń
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(17:25, 21:25, 17:25)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:0(25:18, 34:32, 25:21)
7R Solna Wieliczka
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
1:3(27:29, 15:25, 25:23, 22:25)
Uni Opole
Kolejka 9
Uni Opole
3:1(23:25, 25:18, 25:22, 25:20)15 listopada 2019 19:30
SMS PZPS Szczyrk
Enea Energetyk Poznań
3:1(25:14, 21:25, 25:16, 25:21)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
AZS Politechnika Śląska Gliwice
0:3(15:25, 22:25, 21:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Budowlani Toruń
3:2(19:25, 27:25, 27:25, 19:25, 15:12)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
1:3(25:23, 19:25, 21:25, 23:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
Stal Mielec
0:3(17:25, 20:25, 20:25)
MKS San-Pajda Jarosław
Kolejka 10
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:15, 25:20, 25:14)20 listopada 2019 18:00
MKS San-Pajda Jarosław
KS Częstochowianka Częstochowa
3:0(25:15, 25:23, 25:18)
Stal Mielec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(23:25, 19:25, 12:25)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:0(25:9, 25:11, 25:11)
Budowlani Toruń
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
1:3(19:25, 20:25, 25:21, 19:25)
7R Solna Wieliczka
Uni Opole
2:3(25:16, 16:25, 25:15, 18:25, 13:15)
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 11
Enea Energetyk Poznań
3:2(25:16, 21:25, 24:26, 25:19, 16:14)24 listopada 2019 17:00
SMS PZPS Szczyrk
7R Solna Wieliczka
3:0(25:16, 25:19, 25:17)
Uni Opole
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2:3(19:25, 25:22, 20:25, 27:25, 13:15)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
0:3(16:25, 18:25, 17:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Stal Mielec
3:0(25:15, 25:15, 25:10)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS San-Pajda Jarosław
0:3(24:26, 16:25, 23:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
Kolejka 12
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:22, 25:17, 25:22)30 listopada 2019 15:00
KS Częstochowianka Częstochowa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
1:3(25:20, 16:25, 17:25, 15:25)
MKS San-Pajda Jarosław
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:1(25:23, 25:18, 15:25, 25:18)
Stal Mielec
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
3:0(25:16, 25:18, 25:18)
Budowlani Toruń
Uni Opole
3:2(21:25, 20:25, 25:13, 28:26, 15:7)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Enea Energetyk Poznań
3:1(25:20, 25:21, 23:25, 25:19)
7R Solna Wieliczka
Kolejka 13
7R Solna Wieliczka
2:3(21:25, 25:18, 22:25, 25:17, 8:15)07 grudnia 2019 18:00
SMS PZPS Szczyrk
AZS Politechnika Śląska Gliwice
1:3(25:18, 23:25, 27:29, 22:25)
Enea Energetyk Poznań
Budowlani Toruń
0:3(9:25, 14:25, 17:25)
Uni Opole
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
3:1(25:22, 25:18, 23:25, 25:18)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
MKS San-Pajda Jarosław
1:3(19:25, 25:22, 25:27, 20:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
KS Częstochowianka Częstochowa
3:0(25:6, 25:16, 25:21)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 14
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(17:25, 12:25, 18:25)14 grudnia 2019 17:00
SMS PZPS Szczyrk
KS Częstochowianka Częstochowa
1:3(25:19, 18:25, 18:25, 22:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Stal Mielec
2:3(25:13, 29:27, 24:26, 22:25, 9:15)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
0:3(17:25, 22:25, 15:25)
Uni Opole
Budowlani Toruń
1:3(25:22, 23:25, 20:25, 21:25)
Enea Energetyk Poznań
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2:3(25:19, 18:25, 17:25, 25:22, 7:15)
7R Solna Wieliczka
Kolejka 15
AZS Politechnika Śląska Gliwice
3:1(21:25, 25:17, 25:19, 25:16)21 grudnia 2019 17:00
SMS PZPS Szczyrk
7R Solna Wieliczka
3:0(25:15, 25:19, 25:12)
Budowlani Toruń
Enea Energetyk Poznań
3:0(25:21, 25:20, 25:20)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Uni Opole
3:1(19:25, 25:21, 25:15, 25:20)
Stal Mielec
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
3:1(17:25, 25:20, 32:30, 25:20)
MKS San-Pajda Jarosław
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:0(25:13, 25:22, 25:22)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 16
SMS PZPS Szczyrk
2:3(25:19, 24:26, 25:20, 19:25, 19:21)16 grudnia 2019 18:00
Joker Mekro Energoremont Świecie
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
0:3(18:25, 17:25, 19:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
MKS San-Pajda Jarosław
0:3(26:28, 18:25, 22:25)
Uni Opole
Enea Energetyk Poznań
3:2(23:25, 23:25, 25:22, 25:20, 15:13)
Stal Mielec
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
0:3(20:25, 17:25, 23:25)
7R Solna Wieliczka
Budowlani Toruń
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Kolejka 17
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:14, 25:16, 25:15)11 stycznia 2020 15:00
Budowlani Toruń
AZS Politechnika Śląska Gliwice
3:0(25:15, 25:21, 25:16)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
7R Solna Wieliczka
3:1(24:26, 25:18, 25:19, 25:19)
Stal Mielec
Enea Energetyk Poznań
3:0(25:22, 25:22, 25:21)
MKS San-Pajda Jarosław
Uni Opole
3:1(25:14, 25:22, 21:25, 25:22)
KS Częstochowianka Częstochowa
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
3:0(25:21, 25:16, 25:21)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 18
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:0(25:21, 25:19, 25:19)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(16:25, 12:25, 18:25)
Uni Opole
KS Częstochowianka Częstochowa
2:3(23:25, 25:22, 25:23, 25:27, 10:15)
Enea Energetyk Poznań
MKS San-Pajda Jarosław
3:0(25:21, 25:20, 25:20)
7R Solna Wieliczka
Stal Mielec
3:2(24:26, 26:24, 19:25, 25:21, 15:8)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
3:1(25:14, 21:25, 25:16, 25:13)
Budowlani Toruń
Kolejka 19
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
1:3(22:25, 25:21, 19:25, 20:25)17 stycznia 2020 18:00
SMS PZPS Szczyrk
Budowlani Toruń
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
Stal Mielec
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2:3(21:25, 25:21, 25:23, 17:25, 8:15)
MKS San-Pajda Jarosław
7R Solna Wieliczka
0:3(19:25, 23:25, 23:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
Enea Energetyk Poznań
3:0(25:17, 25:14, 25:23)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Uni Opole
2:3(22:25, 23:25, 25:14, 25:20, 12:15)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Kolejka 20
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:13, 28:26, 29:27)25 stycznia 2020 16:00
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:2(25:23, 11:25, 26:24, 21:25, 15:7)
Enea Energetyk Poznań
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(22:25, 10:25, 28:30)
7R Solna Wieliczka
KS Częstochowianka Częstochowa
3:2(25:21, 21:25, 23:25, 25:20, 15:10)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
MKS San-Pajda Jarosław
3:0(25:0, 25:0, 25:0)
Budowlani Toruń
Stal Mielec
3:0(25:10, 25:19, 25:14)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Kolejka 21
Stal Mielec
3:1(17:25, 25:18, 25:22, 25:13)02 lutego 2020 16:00
SMS PZPS Szczyrk
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
0:3(18:25, 20:25, 25:27)
MKS San-Pajda Jarosław
Budowlani Toruń
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
AZS Politechnika Śląska Gliwice
3:0(25:14, 25:17, 25:20)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
7R Solna Wieliczka
0:3(21:25, 21:25, 18:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Uni Opole
3:1(25:18, 23:25, 25:17, 25:17)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Kolejka 22
SMS PZPS Szczyrk
2:3(23:25, 25:19, 21:25, 27:25, 13:15)26 stycznia 2020 16:00
Uni Opole
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
2:3(25:18, 20:25, 14:25, 25:17, 17:19)
Enea Energetyk Poznań
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:1(21:25, 25:17, 25:14, 25:19)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3:0(25:0, 25:0, 25:0)
Budowlani Toruń
KS Częstochowianka Częstochowa
3:1(15:25, 25:19, 25:17, 25:20)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
MKS San-Pajda Jarosław
3:1(26:24, 25:18, 20:25, 25:16)
Stal Mielec
Kolejka 23
MKS San-Pajda Jarosław
3:1(27:25, 25:21, 19:25, 25:11)15 lutego 2020 17:30
SMS PZPS Szczyrk
Stal Mielec
0:3(15:25, 20:25, 23:25)
KS Częstochowianka Częstochowa
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
0:3(25:27, 17:25, 21:25)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Budowlani Toruń
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
Joker Mekro Energoremont Świecie
7R Solna Wieliczka
3:2(25:16, 27:25, 28:30, 14:25, 20:18)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Enea Energetyk Poznań
1:3(27:29, 25:20, 19:25, 21:25)
Uni Opole
Kolejka 24
SMS PZPS Szczyrk
2:3(26:28, 23:25, 25:21, 25:22, 9:15)31 stycznia 2020 18:00
Enea Energetyk Poznań
Uni Opole
3:0(25:23, 25:19, 25:17)
7R Solna Wieliczka
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
3:1(23:25, 25:21, 25:20, 25:17)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Joker Mekro Energoremont Świecie
3:0(25:8, 25:13, 25:16)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
1:3(17:25, 25:23, 24:26, 15:25)
Stal Mielec
KS Częstochowianka Częstochowa
3:0(25:11, 25:18, 25:18)
MKS San-Pajda Jarosław
Kolejka 25
KS Częstochowianka Częstochowa
3:1(15:25, 25:16, 25:20, 27:25)29 lutego 2020 19:00
SMS PZPS Szczyrk
MKS San-Pajda Jarosław
3:0(25:20, 25:20, 25:16)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Mielec
2:3(20:25, 25:23, 25:23, 21:25, 8:15)
Joker Mekro Energoremont Świecie
Budowlani Toruń
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
AZS Politechnika Śląska Gliwice
1:3(20:25, 16:25, 25:23, 21:25)
Uni Opole
7R Solna Wieliczka
0:3(21:25, 24:26, 19:25)
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 26
SMS PZPS Szczyrk
0:3(17:25, 22:25, 18:25)07 marca 2020 15:00
7R Solna Wieliczka
Enea Energetyk Poznań
2:3(20:25, 25:19, 21:25, 25:14, 10:15)
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Uni Opole
3:0(25:0, 25:0, 25:0)
Budowlani Toruń
Grupa Azoty PWSZ Tarnów
3:2(25:23, 20:25, 25:23, 23:25, 15:8)
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR
Joker Mekro Energoremont Świecie
0:3(28:30, 20:25, 22:25)
MKS San-Pajda Jarosław
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0:3(10:25, 18:25, 19:25)
KS Częstochowianka Częstochowa