I Liga

Kolejka 1
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:1(25:27, 25:17, 25:15, 25:18)30 września 2023 17:00
SMS PZPS Szczyrk
B&B LTS Legionovia Legionowo
3:0(25:21, 25:23, 25:22)
PMKS Nike Węgrów
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
1:3(25:23, 21:25, 23:25, 23:25)
MKS SAN-Pajda Jarosław
Karpaty-PANS Krosno
3:0(25:22, 25:15, 25:23)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Enea Energetyk Poznań
1:3(15:25, 22:25, 25:17, 20:25)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół & Hagric Mogilno
3:0(25:21, 25:14, 25:19)
Enea Klub Siatkarski Piła
UJ CM Solna Wieliczka
1:3(16:25, 25:23, 19:25, 16:25)
MKS COPCO Imielin
Kolejka 2
SMS PZPS Szczyrk
2:3(21:25, 25:22, 18:25, 25:21, 9:15)07 października 2023 16:00
B&B LTS Legionovia Legionowo
PMKS Nike Węgrów
0:3(20:25, 20:25, 22:25)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
MKS SAN-Pajda Jarosław
3:0(25:23, 25:20, 25:15)
UJ CM Solna Wieliczka
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
3:0(25:18, 25:17, 25:21)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
Enea Klub Siatkarski Piła
3:1(25:19, 25:17, 23:25, 25:11)
Karpaty-PANS Krosno
Enea Energetyk Poznań
0:3(23:25, 20:25, 23:25)
Sokół & Hagric Mogilno
MKS COPCO Imielin
3:2(25:19, 22:25, 25:22, 20:25, 15:11)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Kolejka 3
PMKS Nike Węgrów
3:0(25:13, 25:18, 25:21)01 października 2023 14:00
SMS PZPS Szczyrk
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
1:3(20:25, 25:22, 25:27, 21:25)
Enea Klub Siatkarski Piła
Karpaty-PANS Krosno
0:3(23:25, 18:25, 19:25)
Enea Energetyk Poznań
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:1(25:17, 25:22, 17:25, 25:17)
MKS SAN-Pajda Jarosław
B&B LTS Legionovia Legionowo
0:3(19:25, 21:25, 19:25)
MKS COPCO Imielin
UJ CM Solna Wieliczka
2:3(16:25, 25:18, 20:25, 25:16, 10:15)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Sokół & Hagric Mogilno
3:2(25:18, 22:25, 25:22, 22:25, 15:10)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 4
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:0(25:22, 25:22, 25:16)21 października 2023
SMS PZPS Szczyrk
Sokół & Hagric Mogilno
3:1(25:23, 25:21, 23:25, 25:13)
Karpaty-PANS Krosno
MKS COPCO Imielin
3:2(25:18, 17:25, 22:25, 25:14, 21:19)
PMKS Nike Węgrów
Enea Klub Siatkarski Piła
3:1(19:25, 25:18, 26:24, 25:18)
UJ CM Solna Wieliczka
Enea Energetyk Poznań
3:2(22:25, 20:25, 25:22, 25:18, 15:10)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
MKS SAN-Pajda Jarosław
3:1(17:25, 25:17, 25:19, 25:18)
B&B LTS Legionovia Legionowo
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
3:0(25:21, 27:25, 25:20)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Kolejka 5
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:20, 25:22, 25:18)28 października 2023 17:00
MKS COPCO Imielin
PMKS Nike Węgrów
2:3(18:25, 25:21, 31:29, 23:25, 10:15)
MKS SAN-Pajda Jarosław
B&B LTS Legionovia Legionowo
1:3(25:19, 16:25, 20:25, 20:25)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
0:3(21:25, 20:25, 14:25)
Sokół & Hagric Mogilno
UJ CM Solna Wieliczka
1:3(19:25, 23:25, 25:23, 25:27)
Enea Energetyk Poznań
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:2(18:25, 25:20, 20:25, 25:17, 15:8)
Enea Klub Siatkarski Piła
Karpaty-PANS Krosno
0:3(16:25, 22:25, 26:28)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 6
MKS SAN-Pajda Jarosław
3:0(25:15, 25:10, 25:10)14 grudnia 2023 15:00
SMS PZPS Szczyrk
Karpaty-PANS Krosno
1:3(15:25, 25:21, 16:25, 17:25)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
3:0(27:25, 25:21, 25:19)
PMKS Nike Węgrów
Enea Energetyk Poznań
3:1(25:15, 20:25, 25:22, 25:18)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Sokół & Hagric Mogilno
3:1(25:21, 25:17, 19:25, 25:23)
UJ CM Solna Wieliczka
Enea Klub Siatkarski Piła
3:1(25:17, 24:26, 25:15, 25:23)
B&B LTS Legionovia Legionowo
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:0(25:22, 25:18, 25:18)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Kolejka 7
SMS PZPS Szczyrk
3:1(21:25, 25:13, 26:24, 25:21)25 października 2023 17:00
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Enea Energetyk Poznań
1:3(20:25, 21:25, 25:21, 17:25)
B&B LTS Legionovia Legionowo
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
0:3(18:25, 13:25, 17:25)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
UJ CM Solna Wieliczka
1:3(19:25, 27:29, 25:19, 22:25)
Karpaty-PANS Krosno
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:0(29:27, 25:22, 28:26)
Sokół & Hagric Mogilno
MKS COPCO Imielin
3:0(25:22, 25:22, 25:21)
MKS SAN-Pajda Jarosław
PMKS Nike Węgrów
3:1(25:22, 17:25, 25:19, 25:21)
Enea Klub Siatkarski Piła
Kolejka 8
Enea Klub Siatkarski Piła
3:0(25:11, 25:15, 25:13)09 stycznia 2024 17:00
SMS PZPS Szczyrk
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
1:3(25:20, 29:31, 25:27, 24:26)
MKS SAN-Pajda Jarosław
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
1:3(25:23, 13:25, 20:25, 21:25)
MKS COPCO Imielin
Enea Energetyk Poznań
3:0(25:16, 25:16, 25:21)
PMKS Nike Węgrów
Sokół & Hagric Mogilno
3:0(25:20, 25:15, 25:16)
B&B LTS Legionovia Legionowo
Karpaty-PANS Krosno
0:3(12:25, 14:25, 17:25)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
3:1(25:19, 25:12, 21:25, 25:19)
UJ CM Solna Wieliczka
Kolejka 9
SMS PZPS Szczyrk
3:0(25:20, 25:23, 25:14)25 listopada 2023 15:00
Enea Energetyk Poznań
UJ CM Solna Wieliczka
0:3(13:25, 21:25, 21:25)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
1:3(25:23, 19:25, 18:25, 20:25)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
B&B LTS Legionovia Legionowo
0:3(24:26, 16:25, 16:25)
Karpaty-PANS Krosno
PMKS Nike Węgrów
3:2(19:25, 25:23, 25:13, 23:25, 19:17)
Sokół & Hagric Mogilno
MKS COPCO Imielin
3:1(20:25, 25:20, 26:24, 25:23)
Enea Klub Siatkarski Piła
MKS SAN-Pajda Jarosław
3:0(25:20, 25:20, 26:24)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Kolejka 10
Sokół & Hagric Mogilno
3:0(25:16, 25:13, 25:19)02 grudnia 2023 17:00
SMS PZPS Szczyrk
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:0(25:21, 25:13, 26:24)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Karpaty-PANS Krosno
1:3(23:25, 20:25, 25:22, 23:25)
PMKS Nike Węgrów
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
3:0(25:23, 25:22, 25:19)
B&B LTS Legionovia Legionowo
UJ CM Solna Wieliczka
0:3(20:25, 20:25, 21:25)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Enea Energetyk Poznań
1:3(25:20, 25:27, 21:25, 22:25)
MKS COPCO Imielin
Enea Klub Siatkarski Piła
3:2(23:25, 18:25, 25:17, 25:16, 15:5)
MKS SAN-Pajda Jarosław
Kolejka 11
SMS PZPS Szczyrk
1:3(20:25, 20:25, 25:19, 18:25)09 grudnia 2023 16:00
Karpaty-PANS Krosno
PMKS Nike Węgrów
3:1(23:25, 25:23, 26:24, 25:22)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
MKS COPCO Imielin
0:3(21:25, 21:25, 22:25)
Sokół & Hagric Mogilno
MKS SAN-Pajda Jarosław
0:3(21:25, 16:25, 19:25)
Enea Energetyk Poznań
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
1:3(25:16, 23:25, 24:26, 23:25)
Enea Klub Siatkarski Piła
B&B LTS Legionovia Legionowo
3:2(14:25, 25:14, 25:20, 23:25, 15:10)
UJ CM Solna Wieliczka
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
2:3(23:25, 25:19, 19:25, 25:23, 12:15)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 12
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
3:0(25:21, 25:18, 28:26)06 grudnia 2023 18:00
SMS PZPS Szczyrk
Sokół & Hagric Mogilno
3:2(25:20, 22:25, 30:28, 23:25, 15:9)
MKS SAN-Pajda Jarosław
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:2(25:17, 25:21, 26:28, 23:25, 18:16)
Enea Klub Siatkarski Piła
Karpaty-PANS Krosno
3:0(25:17, 25:18, 25:20)
MKS COPCO Imielin
UJ CM Solna Wieliczka
2:3(25:22, 25:18, 19:25, 13:25, 12:15)
PMKS Nike Węgrów
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:2(25:22, 25:19, 20:25, 18:25, 15:12)
B&B LTS Legionovia Legionowo
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
3:1(25:17, 25:9, 21:25, 25:12)
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 13
SMS PZPS Szczyrk
1:3(25:23, 24:26, 15:25, 22:25)30 stycznia 2024 17:00
UJ CM Solna Wieliczka
MKS COPCO Imielin
3:0(26:24, 25:19, 25:20)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
B&B LTS Legionovia Legionowo
0:3(13:25, 16:25, 22:25)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
PMKS Nike Węgrów
3:0(25:23, 25:21, 25:17)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
MKS SAN-Pajda Jarosław
3:1(11:25, 25:19, 25:21, 25:13)
Karpaty-PANS Krosno
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Sokół & Hagric Mogilno
Enea Klub Siatkarski Piła
3:0(25:17, 25:12, 25:20)
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 14
SMS PZPS Szczyrk
2:3(25:23, 21:25, 21:25, 25:20, 13:15)26 listopada 2023 16:00
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
PMKS Nike Węgrów
3:0(25:23, 25:21, 25:21)
B&B LTS Legionovia Legionowo
MKS COPCO Imielin
3:2(16:25, 18:25, 25:17, 25:18, 16:14)
UJ CM Solna Wieliczka
MKS SAN-Pajda Jarosław
1:2(19:25, 23:25, 29:25)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
3:2(19:25, 25:22, 25:19, 24:26, 15:12)
Karpaty-PANS Krosno
Enea Klub Siatkarski Piła
3:0(25:18, 25:14, 25:18)
Sokół & Hagric Mogilno
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:0(25:21, 25:22, 25:16)
Enea Energetyk Poznań
Kolejka 15
B&B LTS Legionovia Legionowo
1:3(20:25, 25:14, 19:25, 15:25)15 stycznia 2024 17:00
SMS PZPS Szczyrk
Sokół & Hagric Mogilno
3:2(23:25, 25:14, 25:21, 21:25, 15:9)
Enea Energetyk Poznań
Karpaty-PANS Krosno
0:3(19:25, 25:27, 21:25)
Enea Klub Siatkarski Piła
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
3:0(25:15, 25:11, 25:22)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
UJ CM Solna Wieliczka
3:1(21:25, 25:20, 25:22, 25:17)
MKS SAN-Pajda Jarosław
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:1(25:15, 21:25, 25:13, 27:25)
MKS COPCO Imielin
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:0(25:19, 25:16, 27:25)
PMKS Nike Węgrów
Kolejka 16
SMS PZPS Szczyrk
3:1(18:25, 25:15, 25:23, 25:20)20 stycznia 2024 16:00
PMKS Nike Węgrów
MKS COPCO Imielin
3:2(25:22, 25:22, 17:25, 20:25, 15:12)
B&B LTS Legionovia Legionowo
MKS SAN-Pajda Jarosław
1:3(25:19, 14:25, 22:25, 19:25)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
3:2(25:17, 25:22, 10:25, 23:25, 15:9)
UJ CM Solna Wieliczka
Enea Klub Siatkarski Piła
3:0(25:22, 25:21, 25:19)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
Enea Energetyk Poznań
3:0(25:17, 27:25, 25:12)
Karpaty-PANS Krosno
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:1(25:18, 25:23, 17:25, 25:21)
Sokół & Hagric Mogilno
Kolejka 17
SMS PZPS Szczyrk
17 marca 2024
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
0:3(23:25, 16:25, 18:25)
Enea Energetyk Poznań
PMKS Nike Węgrów
2:3(26:24, 21:25, 12:25, 25:18, 14:16)
MKS COPCO Imielin
B&B LTS Legionovia Legionowo
3:2(19:25, 25:19, 18:25, 25:21, 15:8)
MKS SAN-Pajda Jarosław
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3:1(23:25, 25:19, 25:16, 25:17)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
UJ CM Solna Wieliczka
1:3(20:25, 25:22, 12:25, 18:25)
Enea Klub Siatkarski Piła
Karpaty-PANS Krosno
2:3(26:24, 25:22, 13:25, 15:25, 10:15)
Sokół & Hagric Mogilno
Kolejka 18
MKS COPCO Imielin
3:0(25:21, 26:24, 25:17)03 lutego 2024 18:00
SMS PZPS Szczyrk
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:1(25:22, 25:17, 18:25, 25:17)
Karpaty-PANS Krosno
Sokół & Hagric Mogilno
3:1(19:25, 25:13, 25:23, 25:20)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
MKS SAN-Pajda Jarosław
2:3(24:26, 12:25, 25:17, 25:23, 8:15)
PMKS Nike Węgrów
Enea Energetyk Poznań
3:2(25:22, 25:20, 20:25, 24:26, 15:8)
UJ CM Solna Wieliczka
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
0:3(18:25, 10:25, 23:25)
B&B LTS Legionovia Legionowo
Enea Klub Siatkarski Piła
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Kolejka 19
SMS PZPS Szczyrk
3:2(25:17, 25:19, 22:25, 20:25, 15:10)13 lutego 2024 14:30
MKS SAN-Pajda Jarosław
MKS COPCO Imielin
0:3(16:25, 19:25, 20:25)
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
PMKS Nike Węgrów
3:2(25:27, 25:15, 20:25, 25:19, 15:10)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
B&B LTS Legionovia Legionowo
Enea Klub Siatkarski Piła
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
0:3(19:25, 19:25, 22:25)
Enea Energetyk Poznań
UJ CM Solna Wieliczka
Sokół & Hagric Mogilno
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
0:3(15:25, 23:25, 14:25)
Karpaty-PANS Krosno
Kolejka 20
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
29 lutego 2024
SMS PZPS Szczyrk
MKS SAN-Pajda Jarosław
3:2(18:25, 25:17, 23:25, 25:19, 23:21)
MKS COPCO Imielin
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
3:0(25:19, 25:23, 25:23)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
Karpaty-PANS Krosno
1:3(25:21, 17:25, 21:25, 22:25)
UJ CM Solna Wieliczka
Sokół & Hagric Mogilno
3:0(29:27, 25:15, 25:20)
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
B&B LTS Legionovia Legionowo
Enea Energetyk Poznań
Enea Klub Siatkarski Piła
1:3(27:29, 22:25, 25:16, 18:25)
PMKS Nike Węgrów
Kolejka 21
SMS PZPS Szczyrk
0:3(12:25, 22:25, 22:25)22 lutego 2024 17:00
Enea Klub Siatkarski Piła
MKS SAN-Pajda Jarosław
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
MKS COPCO Imielin
1:3(25:23, 23:25, 21:25, 16:25)
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
PMKS Nike Węgrów
3:0(25:20, 25:17, 25:18)
Enea Energetyk Poznań
B&B LTS Legionovia Legionowo
Sokół & Hagric Mogilno
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Karpaty-PANS Krosno
UJ CM Solna Wieliczka
1:3(23:25, 19:25, 27:25, 21:25)
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
Kolejka 22
Enea Energetyk Poznań
28 lutego 2024
SMS PZPS Szczyrk
Sokół & Hagric Mogilno
PMKS Nike Węgrów
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
UJ CM Solna Wieliczka
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
MKS SAN-Pajda Jarosław
Enea Klub Siatkarski Piła
MKS COPCO Imielin
Karpaty-PANS Krosno
B&B LTS Legionovia Legionowo
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Kolejka 23
SMS PZPS Szczyrk
13 marca 2024
Sokół & Hagric Mogilno
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
UJ CM Solna Wieliczka
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
MKS SAN-Pajda Jarosław
Enea Klub Siatkarski Piła
MKS COPCO Imielin
Enea Energetyk Poznań
PMKS Nike Węgrów
Karpaty-PANS Krosno
B&B LTS Legionovia Legionowo
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
Kolejka 24
Karpaty-PANS Krosno
16 marca 2024
SMS PZPS Szczyrk
Enea Klub Siatkarski Piła
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Enea Energetyk Poznań
MKS SAN-Pajda Jarosław
Sokół & Hagric Mogilno
MKS COPCO Imielin
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
PMKS Nike Węgrów
UJ CM Solna Wieliczka
B&B LTS Legionovia Legionowo
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Kolejka 25
SMS PZPS Szczyrk
23 marca 2024
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
B&B LTS Legionovia Legionowo
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
PMKS Nike Węgrów
UJ CM Solna Wieliczka
MKS COPCO Imielin
Karpaty-PANS Krosno
MKS SAN-Pajda Jarosław
Sokół & Hagric Mogilno
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
Enea Energetyk Poznań
Enea Klub Siatkarski Piła
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 26
UJ CM Solna Wieliczka
27 marca 2024
SMS PZPS Szczyrk
Enea Energetyk Poznań
Enea Klub Siatkarski Piła
Karpaty-PANS Krosno
MKS SAN-Pajda Jarosław
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
MKS COPCO Imielin
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
PMKS Nike Węgrów
Sokół & Hagric Mogilno
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
B&B LTS Legionovia Legionowo