III Liga

Kolejka 1
MKS Imielin
3:2(23:25, 25:21, 25:18, 22:25, 19:17)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
SMS PZPS III Szczyrk
3:0(25:21, 25:23, 25:19)
KS Burza MOSiR Mikołów
GS UKS Krzanowice
3:0(25:17, 25:15, 25:13)
UKS Jedynka Erbud Rybnik
Kolejka 2
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
2:3(24:26, 25:16, 25:23, 16:25, 12:15)
UKS Jedynka Erbud Rybnik
KS Burza MOSiR Mikołów
3:0(25:10, 25:14, 25:13)
GS UKS Krzanowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
0:3(18:25, 21:25, 23:25)
SMS PZPS III Szczyrk
Kolejka 3
MKS Imielin
3:1(25:14, 20:25, 25:15, 25:16)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
GS UKS Krzanowice
2:3(25:17, 18:25, 25:21, 14:25, 11:15)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
UKS Jedynka Erbud Rybnik
0:3(15:25, 19:25, 20:25)
KS Burza MOSiR Mikołów
Kolejka 4
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
0:3(13:25, 21:25, 18:25)
KS Burza MOSiR Mikołów
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
3:1(25:16, 25:16, 19:25, 25:8)
UKS Jedynka Erbud Rybnik
MKS Imielin
0:3(15:25, 23:25, 22:25)
SMS PZPS III Szczyrk
Kolejka 5
SMS PZPS III Szczyrk
3:0(25:15, 25:11, 25:17)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
GS UKS Krzanowice
3:0(25:20, 27:25, 25:18)
MKS Imielin
KS Burza MOSiR Mikołów
3:1(25:23, 23:25, 25:13, 25:19)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
Kolejka 6
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
1:3(21:25, 25:21, 19:25, 23:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
MKS Imielin
3:0(25:17, 25:13, 25:19)
UKS Jedynka Erbud Rybnik
SMS PZPS III Szczyrk
3:0(25:17, 25:19, 25:9)
GS UKS Krzanowice
Kolejka 7
GS UKS Krzanowice
3:0(26:24, 25:15, 25:22)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
UKS Jedynka Erbud Rybnik
0:3(11:25, 15:25, 17:25)
SMS PZPS III Szczyrk
KS Burza MOSiR Mikołów
3:0(25:21, 25:16, 25:21)
MKS Imielin
Kolejka 8
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
3:1(14:25, 25:18, 25:21, 25:16)
MKS Imielin
KS Burza MOSiR Mikołów
3:2(25:13, 22:25, 20:25, 25:19, 15:9)
SMS PZPS III Szczyrk
UKS Jedynka Erbud Rybnik
1:3(25:22, 24:26, 14:25, 24:26)
GS UKS Krzanowice
Kolejka 9
GS UKS Krzanowice
0:3(29:31, 19:25, 16:25)
KS Burza MOSiR Mikołów
SMS PZPS III Szczyrk
3:0(25:10, 25:21, 25:15)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
UKS Jedynka Erbud Rybnik
1:3(25:20, 23:25, 24:26, 21:25)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
Kolejka 10
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
0:3(17:25, 14:25, 14:25)
MKS Imielin
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
3:0(25:17, 25:16, 25:22)
GS UKS Krzanowice
KS Burza MOSiR Mikołów
3:0(25:23, 25:10, 25:15)
UKS Jedynka Erbud Rybnik
Kolejka 11
KS Burza MOSiR Mikołów
3:0(25:18, 25:17, 25:10)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
SMS PZPS III Szczyrk
3:0(25:23, 25:22, 25:18)
MKS Imielin
UKS Jedynka Erbud Rybnik
1:3(25:18, 13:25, 17:25, 13:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
Kolejka 12
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
0:3(14:25, 15:25, 15:25)
SMS PZPS III Szczyrk
MKS Imielin
0:3(15:25, 20:25, 18:25)
GS UKS Krzanowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
0:3(0:25, 0:25, 0:25)
KS Burza MOSiR Mikołów
Kolejka 13
UKS Jedynka Erbud Rybnik
0:3(18:25, 21:25, 25:27)
MKS Imielin
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
3:0(25:17, 25:19, 25:16)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
GS UKS Krzanowice
0:3(15:25, 18:25, 14:25)
SMS PZPS III Szczyrk
Kolejka 14
VC Victoria-MOSiR Cieszyn
3:0(25:19, 25:22, 25:17)
GS UKS Krzanowice
SMS PZPS III Szczyrk
3:0(25:12, 25:10, 25:10)
UKS Jedynka Erbud Rybnik
MKS Imielin
2:3(25:15, 19:25, 25:18, 17:25, 7:15)
KS Burza MOSiR Mikołów