Skuteczność po stronie rywalek
18 października 2017

Żadnego seta nie udało się wygrać naszej drużynie w kolejnym meczu siatkarskiej I ligi.

W Świeciu gospodynie prezentowały się lepiej od startu meczu. W każdym secie uzyskiwały kilka „oczek” przewagi – w premierowym 16:12, w drugim 16:14, w trzecim zaś nawet 18:10, zanim siatkarki SMS PZPS rozpoczęły pościg, który omal nie przyniósł powodzenia. Głównym powodem przegranej do zera była szwankująca pierwsza akcja po przyjęciu po stronie naszego zespołu. Także w liczbie błędów własnych SMS „brylował”, popełniając ich łącznie aż 24.

Joker Mekro Energoremont Świecie – SMS PZPS I Szczyrk  3:0  (25:18, 25:21, 25:23)