Pierwszy taki mecz
30 października 2022

Pierwszy taki mecz

Dotychczasowe mecze II-ligowej drużyny SMS PZPS w trwającym sezonie kończyły się w większości pomyślnie dla naszych uczennic. Od tego obrazu znacząco różniło się ostatnie październikowe spotkanie.

- Myślami dziewczyny były chyba bardziej już przy wolnym i w swoich domach, niż na parkiecie, bo zaprezentowaliśmy się sporo poniżej możliwości w każdym elemencie. Gdy tylko wynik nieco się poprawiał popełnialiśmy własne błędy w zdecydowanie zbyt dużej liczbie, aby nawiązać równorzędną walkę - komentuje sobotnie spotkanie Marcin Orlik, szkoleniowiec II-ligowej drużyny SMS PZPS.

Siatkarki z Krzeszowic w każdym secie na samym wstępie zdobywały przewagę, co pozwoliło im grać pewnie i kontrolować rezultat poszczególnych partii. Wynik oscylujący finalnie w granicach 20 "oczek" udawało się naszym uczennicom poprawiać, co nie zmienia faktu, że gospodynie po maksymalną zdobycz sięgnęły całkowicie zasłużenie.

MKS Maraton Krzeszowice - SMS PZPS II Szczyrk 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)

SMS PZPS II:
Wirginia Mulka, Atena Kołakowska, Gabriela Robińska, Hanna Kaczyńska, Natasza Ornoch, Zofia Bąkowska, Daria Wieczorek, Maria Kaczmarzyk, Maja Koput, Anna Dorywalska, Rozalia Chmielewska, Maja Daca, Joanna Domańska, Aleksandra Adamczyk
Trenerzy: Marcin Orlik, Sebastian Tchórz