Marsz z kompletem zwycięstw
17 grudnia 2018

W rozgrywkach wojewódzkich SMS PZPS Szczyrk śrubuje serię meczów bez porażki.

Tym razem nasz zespół ze zdobyczą wyjechał z Cieszyna. Okazałe zwycięstwo zwiastował już premierowy set, w którym rywalki z trudem osiągnęły granicę 10. punktów. – Po tak wysokiej wygranej w nasze poczynania wdało się trochę rozprężenia, ale przewaga i tak była ciągle znacząca – mówi trener Wiesław Popik.

Seta numer 2 ekipa ze Szczyrku wygrała 25:20, w następnym także inicjatywę szybko przejęła, by odnieść 11. triumf w obecnych rozgrywkach i umocnić się na pozycji liderek ligi śląskiej. Wcześniej w grudniu trzeci zespół SMS PZPS Szczyrk nie dał szans rywalkom z Wodzisławia Śląskiego, Łazisk Górnych i Katowic, wszystkie te spotkania wygrywając w stosunku 3:0.

VC Victoria MOSiR Cieszyn – SMS PZPS III Szczyrk 0:3 (10:25, 20:25, 16:25)