Maribor gościnny dla juniorek
11 czerwca 2019

Maribor gościnny dla juniorek

Na zgrupowania w słoweńskim Mariborze przebywa obecnie reprezentacja Polski juniorek z uczennicami naszej szkoły w składzie.

Juniorska kadra w Mariborze zameldowała się w sobotę 8 czerwca. Prócz licznych zajęć treningowych, w oparciu o profesjonalne centrum sportowe, reprezentacja pod wodzą trenera Ireneusza Waleczka rozegrała już 2 towarzyskie, zacięte mecze z mocnym zespołem uniwersyteckim z Wisconsin ze Stanów Zjednoczonych. - Mamy do dyspozycji warunki na bardzo dobrym poziomie. Czas spędzamy intensywnie. Przede wszystkim szlifujemy formę, ale także korzystamy z tutejszych atrakcji turystycznych w ramach odpoczynku - zaznacza szkoleniowiec Polek.

W Mariborze Szkołę Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku reprezentują: Weronika Centka, Julita Piasecka, Adrianna Rybak, Oliwia Bałuk, Klaudia Laskowska, Paulina Zaborowska, Julia Mazur, Karolina Garstka, Zofia Szczotkiewicz, Weronika Szlagowska i Sonia Stefanik. W kadrze jest jeszcze Julia Orzoł. Zgrupowanie potrwa do 15 czerwca.