Kolejne uczennice w najwyższej lidze
3 lipca 2018

Kolejne uczennice w najwyższej lidze

Zuzanna Górecka i Aleksandra Gryka w nowym sezonie siatkarskim nie będą reprezentować barw naszej szkoły, a jednego z klubów Ligi Siatkówki Kobiet.

Obie zawodniczki w minionym roku szkolnym były uczennicami II klasy naszego Liceum, zarazem wiodącymi postaciami zespołu SMS PZPS w Szczyrku, który występował w rozgrywkach I ligi. Sukcesy święciły również w juniorskiej drużynie Legionovii Legionowo, która okazała się najlepszą w tej kategorii wiekowej w kraju. I to właśnie w tym klubie Zuzanna Górecka i Aleksandra Gryka dostąpią szansy debiutu w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019.

Jak do nowego wyzwania odnoszą się kolejne z naszych uczennic trafiających do siatkarskiej elity? – Przyszły sezon będzie pełen wyzwań, ale jestem pewna, że damy z siebie wszystko – powiedziała dla oficjalnej strony klubu z Legionowa środkowa. – W Legionowie dano mi szansę zaistnieć na ogólnopolskich arenach w rozgrywkach młodzieżowych, za co jestem bardzo wdzięczna. Dlatego w tym klubie chcę rozpocząć profesjonalną przygodę z siatkówką, gdyż tu obdarzono mnie zaufaniem – podkreśla Górecka.

Naszym uczennicom życzymy powodzenia i dalszego rozwoju ich siatkarskich karier.