1% na siatkarskie talenty
8 stycznia 2018

1% na siatkarskie talenty

Przekazując na cele szkolne 1% z podatku w rozliczeniu za rok 2017 każdy może wspomóc dalszy rozwój Niepublicznego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku.

Placówka, która realizuje cele związane z zapewnieniem młodym zawodniczkom z całej Polski jak najlepszych warunków do uprawiania siatkówki w połączeniu z procesem edukacyjnym, już kolejny rok funkcjonuje wykorzystując bazę sportową i pobytową Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Zajęcia siatkarskie oraz szkolne lekcje w SMS PZPS w Szczyrku prowadzi niezmiennie doświadczona kadra trenerska i pedagogiczna. Szkoła, której patronuje wybitna przed laty siatkarka Agata Mróz-Olszewska dba o harmonijne wychowanie swoich podopiecznych. Motto „Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu” doskonale oddaje charakter SMS-u, który dąży do rozwoju, wzbogacając swoją ofertę skierowaną do młodych siatkarek. Obecnie wiele z nich to reprezentantki Polski w kategorii kadetek oraz juniorek. Absolwentki występują natomiast z powodzeniem w elitarnych rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet.

Każdy może po raz kolejny wspomóc dalszy rozwój SMS PZPS, przekazując na cele szkolne 1% z własnego podatku w rozliczeniu za rok 2017. Takie wsparcie udzielone w poprzednich latach okazało się bardzo wartościowe, pozwoliło między innymi wzbogacić multimedialne zaplecze szkoły.

JAK PRZEKAZAĆ 1%?
W rubryce numer KRS: KRS 0000252569
W pozycji CEL SZCZEGÓŁOWY 1% – SMS PZPS Szczyrk


DANE NIEZBĘDNE DO DOKONANIA WPŁATY:
FUNDACJA POLSKA SIATKÓWKA
KRS 0000252569
nr konta – Bank Millennium 29 1160 2202 0000 0002 2210 8942
z dopiskiem SMS PZPS Szczyrk